Stavba komínů

Nabízíme Vám kompletní sortiment komínů, komínových systémů a příslušenství. Dodáme a postavíme prakticky jakýkoliv typ komína.

Specializujeme se hlavně na stavbu nerezových komínů Bertrams a betonových komínů Schiedel. Zároveň poskytujeme kompletní služby v oblasti údržby a renovace komínů.

Prvním krokem k novému komínu by vždy měla být konzultace přímo v místě stavby, po níž teprve následuje vypracování cenové nabídky a samotná realizace. Na základě našich zkušeností Vám takový postup můžeme vřele doporučit. Schůzka s odborníkem Vám pomůže vyjasnit si představu o provedení a finální podobě komínu. Nejlepší variantou bývá zahájit konzultace již krátce po započetí výstavby, jelikož s komíny souvisí řada dalších faktorů, které bezprostředně ovlivňují očekávaný výsledek, tedy správný tah: např. přívod spalovacího vzduchu ke spotřebiči, vynechání dostatečných montážních otvorů a prostupů a tak dále.

Komín prochází několika podlažími Vaší stavby a je její velice důležitou součástí. Proto nenechávejte řešení celé koncepce komínu až na poslední chvíli. Předejdete tak případným nejasnostem a zbytečným komplikacím.